Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » EĞİTİMLER » TAMAMLANAN EĞİTİMLER » Trabzon’da Eğitim Seminerine yoğun katılım yaşandı.

Trabzon’da Eğitim Seminerine yoğun katılım yaşandı.

IMG_1793

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi 3. Nolu Toplantı Salonunda 25 Mayıs 2017 Perşembe günü Eğitim semineri yapıldı.

Eğitim Seminerinin açılış konuşmasını Birlik Genel Sekreteri Mehmet Şentürk yaptı.  Genel Sekreter Şentürk; “Birliğimizin, 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan, Üye belediyelere, diğer belediyelere ve mahalli idare birlikleri ile diğer kuruluşlara yönelik olarak eğitim çalışmalarını gerçekleştirmek.” maddesinin gereği olarak belediyelerimizin ilgili birimlerine yönelik eğitim semineri düzenledik. Eğitimlerin gerçekleşmesinde katkıları olan Türkiye Belediyeler Birliği yetkililerine teşekkür ediyorum. Birlik olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerlerinin belediyelerimizden gelen talepler doğrultusunda belirlenmektedir. Tüm belediye çalışanlarının bu tür talep ve isteklerini Doğu Karadeniz Belediyeler Birliğine iletmelerini istiyoruz” dedi.

Açılış konuşmasından sonra, “Doğrudan Temin ve İhale İş ve İşlemleri” konusunda sunum yapıldı.  Seminerimize Eğitimci-Konuşmacı olarak Türkiye Belediyeler Birliği Destek Hizmetleri Müdürü Sayın Halil İbrahim AZAK katıldı.

DSC_0002

DSC_0018

DSC_0044