Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » Bursa’da 18-22 Eylül tarihlerinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Bursa’da 18-22 Eylül tarihlerinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

IMG_5063

Birliğimizce ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) işbirliğinde Bursa’da düzenlenen Mevzuat Bilgilendirme Toplantısın son eğitim dersi verildi.

Toplantının son gününde ; “Siyaset-Bürokrasi İlişkilerini Yönetmek” konusunda eğitimci-konuşmacı Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Recep BOZLAĞAN tarafından sunum yapıldı.

Toplantının kapanışında Birlik Genel Sekreterimiz Mehmet Şentürk, programa katılan tüm katılımcılarımıza teşekkür etti.

Yoğun katılım ve ilgiyle izlenen 18 – 22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen toplantımızda mevzuat konuları irdelenerek, karşılıklı soru – cevap ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Ardından, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği yönetimine böyle kaliteli program hazırladıkları için teşekkür ediyorum. Burada geçirdiğimiz eğitim süreleri çok verimliydi. Sizlerin bünyesinde bundan sonra düzenleyeceğiniz projeler ve eğitimlere katılmaktan onur duyacağız” dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir teşekkürünü plaket ile süslendirmek istedi ve Birlik Genel Sekreterimiz Şentürk ve Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Recep BOZLAĞAN’a plaket verdi.

IMG_5057

IMG_5055

IMG_5063

IMG_5069 (1)

IMG_5081

IMG_5072