Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » İstanbul’da 17-21 Kasım 2014 tarihlerinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı…

İstanbul’da 17-21 Kasım 2014 tarihlerinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı…

Birliğimiz; 5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan “Mahalli idareler personelinin eğitilmesi görevi” nin gereği olarak, Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde belediyelerimize yönelik Mevzuat bilgilendirme toplantısı planlamıştır.

Toplantı, 17 -21 Kasım 2014 tarihlerinde İstanbul “Titanic Otel”de ücretsiz olarak yapılacaktır. Programa eşi ve çocukları ile katılmak isteyenler konaklama şekline göre, girişte eş ve çocukları için belirlenecek tutarı otele ödeyeceklerdir. (0 – 6 yaş arası çocuklar ücretsizdir.)

Programda; “Liderlik ve Ekip Çalışması, Belediye Başkanı, Belediye Meclisi ve Encümenin Görev yetki ve Sorumlulukları, 4734 saylı Kanuna Göre Doğrudan Temin Yöntemi” konularında sunum yapılacaktır. Toplantıya, Belediyelerimizin, başkanları, meclis ve encümen üyeleri, birim müdürleri, muhasebe yetkilileri ve belediyelerimizin uygun gördüğü ilgili diğer personeller katılabilecektir.
Toplantıya katılmak isteyenlerin başvurularını, en geç 11 Kasım 2014 Salı günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir. Sınırlı sayıda rezervasyon yapıldığından katılımcıların başvurularını bir an önce yaptırmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra katılmak isteyenlerin durumu oteldeki yer durumuna göre belirlenecektir.
Ayrıca İstanbul’a uçakla gidecek olan katılımcılar için hava limanından otele transfer yapılacak olup, transferin yapılabilmesi için katılımcıların uçuş saatlerini Birliğimize bildirmeleri de gerekmektedir.

10.11.2014 15:00