Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği » DUYURULAR » “Şehir Ödülleri Türkiye”

“Şehir Ödülleri Türkiye”

2014 yılında hayata geçirilen “Yaşayan Şehirler Projesi”, kentsel kalkınma hedefli, şehirlerimizin ve değerlerinin etkili pazarlanması ve markalanması, yöre kaynaklarının korunup, doğru değerlendirilmesi, sürecin hedef odaklı, kesintisiz yönetilmesi ve kentler için katma değerler yaratılması amacıyla oluşan sosyal bir projedir.

T.C. Kalkınma Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleri ve Dokuz Eylül Üniversitesi İş birliği ile güçlenen Yaşayan Şehirler Projesi ve Platformu’nun en önemli etkinliklerden biri olan “Şehir Ödülleri” ile başarılı, kentlere dokunabilmiş akademisyenler, öğrenciler, iş adamları, yönetim örgütleri, bireyler ve sektör temsilcilerini desteklemek ve kamuoyuna örnek göstermek hedeflenmektedir.

Seçkin jürinin değerlendireceği adayların ödülleri 29 Eylül 2017 tarihinde İzmir’de düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecektir. Ödül törenine katılmayı düşünen belediyelerimiz, Yaşayan Şehirler Platformu Başkanı H.Alper Akın ile irtibata geçebilirler. İletişim: 02324333535
https://www.sehirodulleri.com/